KAIP ELGTIS ŠIUO SUDĖTINGU METU | HAUSITUS
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

KAIP ELGTIS ŠIUO SUDĖTINGU METU

Visų pirma, nepamirškime savo šeimų, artimųjų ir draugų. Mylėkime, kalbėkime ir jeigu tik galime, leiskime laiką kartu. Nepamirškime, šeima - svarbiausia. Nepasiduokime emocijoms ir išlaikykime šaltą protą. Vadovaukimės vyriausybės nurodymais ir rekomendacijomis. Laikykimės higienos, tai padės išlikti sveikiems, apsaugoti šeimos narius, klientus ir aplinkinius.

Nepamirškime, kad nekilnojamasis turtas – mūsų verslas, mūsų amatas, mūsų gyvenimo būdas. Į tai ką turime įdėjome daug darbo, pastangų ir laiko. Laikykimės pažadų sau ir klientams. Skambinkime, rašykime, informuokite apie nekilnojamojo turto situaciją, nuraminkime ir paguoskime. Padarykime viską, ką galime, kad dabar ir ateityje netektų gailėtis.

Pagalvokime, ką šiandien galime padaryti dėl savo ateities. Pasikalbėkime su buvusiais klientais, su tais, kurie domėjosi, galvojo pirkti ar parduoti, užmegzkime naujus ryšius su būsimais klientais. Išlikime susitelkę į savo darbus, kai kiti panikuoja. Judėkime į priekį, kai daugelis sustoja. Viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Virusas atėjo, tačiau bus suvaldytas ir praeis.

Atminkite, išlieka ne stipriausios ir net ne protingiausios rūšys, o tos, kurios geriausiai prisitaiko prie pokyčių (Čarlzas Darvinas). Todėl šiuo sunkiu metu linkiu mums visiems būti kūrybingais, prisitaikyti prie esamos padėties ir išnaudoti susidariusią situaciją. Ir svarbiausia, išlikime vieningi.

Pagarbiai, HAUSITUS vadovas Vaidas Šukys

Naujausi straipsniai