You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Gerai dirbk. Mėgaukis. Užsidirbk.

Norint tapti sėkmingu nekilnojamojo turto brokeriu reikia keturių dalykų: noro bendrauti su žmonėmis, noro užsidirbti padorų atlyginimą, noro realizuoti save ir svarbiausia noro dirbti prasmingą darbą – padėti žmonėms spręsti nekilnojamojo turto klausimus.

Šis darbas nuostabus tuo, kad galite pilnai dirbti ir iš namų, ir iš biuro. Galite laisvai planuoti savo darbus ir laisvalaikį. Pajamos neribotos, o jų dydis priklauso tik nuo Jūsų noro.

Tapti sėkmingu nekilnojamojo turto brokeriu galite prisijungę prie mūsų kompanijos. Mes ieškome žmonių visoje Lietuvoje. Ne viena sėkmės istorija rodo, kad sėkmingai dirbti galima ir dideliame, ir mažame mieste. Norite sužinoti daugiau? Drąsiai rašykite arba skambinkite mums, nesvarbu kur begyventumėte.

Sužinokite kiek uždirbtumėte tapę HAUSITUS nekilnojamojo turto brokeriu

PRADĖTI SKAIČIAVIMĄ

„Pasirinkite mėgstamą darbą ir Jums gyvenime nė vienos dienos nereikės dirbti.“

Konfucijus

Kodėl rinktis HAUSITUS?

Uždarbis ir komisiniai

HAUSITUS siūlo nuo 70% iki 100% komisinių dalį bei neribotas uždarbio galimybes.

Laiko planavimas

HAUSITUS nekilnojamojo turto brokeriai savarankiškai planuoja savo darbus ir laisvalaikį.

Mokymai ir švietimas

HAUSITUS teikia profesionalius praktinius ir teorinius mokymus, skirtus nekilnojamojo turto brokeriams.

Technologijos ir rinkodara

HAUSITUS, pasitelkusi naujausias technologijos ir rinkodaros strategijas, daugiausia dėmesio skiria sėkmingam brokerių verslo „augimui“ ir laiko taupymui.

Investavimas

HAUSITUS nekilnojamojo turto finansavimo programa suteikia platesnes galimybes brokeriams uždirbti nekilnojamojo turto industrijoje.

Unikali kultūra

HAUSITUS vidinė kultūra sukuria šeimos ir bendruomenės jausmą, kuris yra retas ir unikalus nekilnojamojo turto pramonėje. Kai esate čia, esate šeima.