Franšizė | HAUSITUS
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

TAPK BIURO SAVININKU
SAVO MIESTE

Jūsų svajonė būti nepriklausomiems ir turėti nuosavą verslą yra daug lengviau pasiekiama nei Jūs manote.

Mūsų tikslas

2030

Metai

10
+

Valstybių

200
+

Biurų

2000
+

Brokerių

Apie mus

Apie HAUSITUS

Mes esame žmonės (nekilnojamojo turto profesionalai) dirbantys žmonėms. Mes manome, kad nekilnojamasis turtas privalo tarnauti žmonėms, o ne žmonės jam. Todėl norime suburti ir ugdyti nekilnojamojo turto profesionalus visame pasaulyje, kurie dirbtų prasmingą darbą ir padėtų žmonėms surasti geriausius sprendimus norint parduoti, pirkti, nuomoti, investuoti, keisti ar statyti nekilnojamąjį turtą.

Kartu lengviau

Franšizė gerai tuo, kad pradedant savo verslą, mes suteiksime nuolatines konsultacijas ir pagalbą kelyje į sėkmę. Pasirūpinsime nekilnojamojo turto brokerių ir savininkų mokymais. Suteiksime paskolą verslo pradžiai. Nėra jokio pradinio franšizės mokesčio. Nėra jokių mokesčių nuo apyvartos. Pajamas galima gauti jau nuo pirmo veiklos mėnesio. Tai unikali galimybė pradėti savo verslą greitai ir lengvai.

Mes tikime

Mes tikime, kad galime padėti tūkstančiams žmonių sukurti geresnį gyvenimą, kuriant sėkmingą šiuolaikinio nekilnojamojo turto brokerio karjerą. Mes tikime, kad galime padėti tūkstančiams partnerių sukurti klestintį ir pelningą verslą, dirbant pagal sėkmingą ir šiuolaikinį nekilnojamojo turto verslo modelį. Mes tikime, kad galime padėti tūkstančiams klientų surasti geriausius nekilnojamojo turto sprendimus.

Apie ateitį

Mes manome, kad ateityje viskas, kas gali būti skaitmenizuota, bus skaitmenizuota. Dirbtinis intelektas atims monotoninius, rutininius ir loginius darbus. Begalė žmonių ateityje praras savo darbus ir jiems reikės padėti iš naujo atrasti savo vietą pasaulyje. Liks profesijos reikalaujančios intuicijos, empatijos, emocinio intelekto, kūrybiškumo, pojūčio ir potyrio. Gera žinia, kad nekilnojamojo turto brokerio profesija bus viena iš tų, kurioje dominuos ateities kompetencijos ir savybės.

Mūsų strategija

Dalintis nekilnojamojo turto patirtimi ir žiniomis, padėti augti ir klestėti nekilnojamojo turto brokeriams ir partneriams.

Mūsų vertybės

Nuoširdumas, sąžiningumas, atsidavimas darbui, tobulėjimas ir profesionalumas.

Mūsų misija dirbti taip, kad karjera teiktų džiaugsmą, kad verslas būtų sėkmingas, kad klientai būtų laimingi ir svarbiausia, kad gyvenimas būtų vertas gyventi.

Sąlygos

Reikalavimai

Mes nereikalaujame patirties nekilnojamojo turto srityje, tačiau tai būtų privalumas. Svarbu, kad būtumėte energingas, sąžiningas, norėtumėte tobulėti ir augti. Tikimės, kad savo verslui būsite atsidavę 100%, kad tam skirsite visą dėmesį ir pastangas.

Biuro franšizė

Investicijos naujo biuro atidarymui yra nuo 3 000 Eur iki 10 000 Eur. Pradinis franšizės mokestis – 0 Eur. Mėnesinis mokestis nuo apyvartos – 0%. Mėnesinis mokestis už kiekvieną brokerį yra nuo 60 Eur iki 90 Eur. Sutartis sudaroma 3 metams.

Mes pasirūpinsime

  • Sklandžiu verslo startu
  • Interneto puslapiu
  • Klientų valdymo sistema (CRM)
  • Sutartimis ir dokumentais
  • Reklamine medžiaga ir priemonėmis
  • Biuro vadovo mokymais
  • Nekilnojamojo turto brokerio mokymais

Susisiekite

Suteiksime daugiau informacijos, Jums tereikia susisiekti tel. +370 675 75500, el. paštu vaidas.sukys@hausitus.lt arba užpildyti šią užklausą ir mes su jumis susisieksime.