Franšizė | HAUSITUS
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
hausitus-fransize

Kodėl rinktis HAUSITUS?

...
Verslo modelis

Gaunate išskirtinį verslo modelį, kurį sudaro laiko patikrinti metodai ir technologiniai procesai. Tradicinis tarpininkavimo modelis sujungtas su butų supirkimo sistema.

...
Prekinis ženklas

Mūsų franšizę sudaro NT tarpininkavimo verslo modelis - HAUSITUS ir butų supirkimo platforma - PARDUOKBUTA.lt.

...
Dalinimasis ir mokymai

Dalinamės patikrinta praktine patirtimi ir sprendimais. Duodame paruoštas naujausias sutartis ir kitus dokumentus. Organizuojame mokymus NT brokeriams ir vadovams.

...
Partneriai ir tiekėjai

Bendradarbiaujame su ilgalaikiais verslo partneriais. Dirbame su patikrintais ir patikimais paslaugų ir prekių tiekėjais.

...
Pelnas ir investicijos

Mes žinome kaip teisingai nukreipti ir paskirstyti investicijas, kad būtų uždirbamas maksimalus pelnas.

...
Verslo startas

Pasirašome bendradarbiavimo sutartį ir pradedame jūsų biuro atidarymą. Mes padėsime pasirūpinti biuro įrengimu bei reklama.

Mūsų prekiniai ženklai

hausitus-brand

Nekilnojamojo turto agentūros prekinis ženklas. Grafinis elementas, sudarytas iš keturių mėlynos spalvos vertikalių plytų simbolizuoja: sieną, mūrą, plytas kaip nekilnojamojo turto pagrindą. Tarpai tarp plytų sudaro raidę H, tai pirmoji pavadinimo HΛUSITUS raidė.

parduokbuta-brand

Būtų supirkimo platformos prekinis ženklas. PARDUOKBUTA.lt sistema suteikia galimybę nupirkti kliento butą per 24 val., o nekilnojamojo turto brokeriams pasiūlyti klientui du papildomus pasirinkimus: buto nupirkimą arba tarpininkavimo paslaugą su nupirkimo garantija.

Užpildykite žemiau esančią užklausą ir mes su jumis susisieksime. Pokalbio metu daugiau sužinosite apie mūsų siūlomas sąlygas.