You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

TAPK BIURO SAVININKU
SAVO MIESTE

Jūsų svajonė būti nepriklausomiems ir turėti nuosavą verslą yra daug lengviau pasiekiama nei Jūs manote.

Mūsų tikslas

2030

Metai

5
+

Valstybių

50
+

Biurų

500
+

Brokerių

Apie mus

Apie HAUSITUS

Mes - nekilnojamojo turto profesionalai dirbantys žmonėms. Mes manome, kad nekilnojamasis turtas yra skirtas kaip įmonoma labiau pagerinti žmonių gyvenimo ir jo komforto kokybę, todėl norime suburti ir ugdyti nekilnojamojo turto profesionalus visame pasaulyje, kurie dirbtų prasmingą darbą ir padėtų žmonėms surasti geriausius sprendimus norint parduoti, pirkti, nuomoti, investuoti, keisti ar statyti nekilnojamąjį turtą.

Kartu lengviau

Franšizė ypatinga tuo, kad: pradedant savo verslą, mes suteiksime nuolatines konsultacijas ir pagalbą kelyje į savo sėkmingą verslą; pažadame, kad kartu pasirūpinsime ir nekilnojamojo turto brokerių ir savininkų mokymais; suteiksime paskolą verslo pradžiai; Nėra jokio pradinio franšizės mokesčio ir jokių mokesčių nuo apyvartos. Pajamas galima gauti jau nuo pirmo veiklos mėnesio, todėl tai unikali galimybė pradėti savo verslą greitai ir be rūpėsčių.

Mes tikime

Mes tikime, kad galime padėti tūkstančiams žmonių sukurti geresnį ir laisvesnį gyvenimą, kuriant sėkmingą šiuolaikinio nekilnojamojo turto brokerio karjerą.
Mes tikime, kad galime padėti tūkstančiams partnerių sukurti klestintį ir pelningą verslą, dirbant pagal sėkmingą ir šiuolaikinį nekilnojamojo turto verslo modelį.
Mes tikime, kad galime padėti tūkstančiams klientų surasti aiškiausius atsakymus į nekilnojamojo turto klausimus.

Apie ateitį

Mes manome, kad ateityje viskas, kas gali būti skaitmenizuota, bus skaitmenizuota. Dirbtinis intelektas atims monotoninius, rutininius ir loginius darbus. Begalė žmonių ateityje praras savo darbus ir jie turės iš naujo ieškoti savo vietos. Liks profesijos reikalaujančios intuicijos, empatijos, emocinio intelekto, kūrybiškumo, pojūčio ir potyrio. Gera žinia ta, kad nekilnojamojo turto brokerio profesija bus viena iš tų, kurios ateityje negalės pakeisti joks dirbtinis intelektas.

Mūsų strategija

Dalintis nekilnojamojo turto patirtimi ir žiniomis, padėti augti ir klestėti nekilnojamojo turto brokeriams ir partneriams.

Mūsų vertybės

Nuoširdumas, sąžiningumas, atsidavimas darbui, tobulėjimas ir profesionalumas.

Mūsų misija dirbti taip, kad karjera teiktų džiaugsmą, kad verslas būtų sėkmingas, kad klientai būtų laimingi ir svarbiausia, kad gyvenimas būtų vertas gyventi.

Sąlygos

Reikalavimai

Mes nereikalaujame patirties nekilnojamojo turto srityje, tačiau tai būtų privalumas. Svarbu, kad būtumėte energingas, sąžiningas, norėtumėte tobulėti ir augti. Tikimės, kad savo verslui būsite atsidavę 100%, kad tam skirsite visą dėmesį ir pastangas.

Biuro franšizė

Investicijos naujo biuro atidarymui yra nuo 1 000 Eur iki 3 000 Eur. Pradinis franšizės mokestis – 0 Eur. Mėnesinis mokestis nuo apyvartos – 0%. Mėnesinis mokestis už kiekvieną brokerį yra nuo 60 Eur iki 90 Eur. Sutartis sudaroma 3 metams.

Mes pasirūpinsime

  • Sklandžiu verslo startu
  • Interneto puslapiu
  • Klientų valdymo sistema (CRM)
  • Sutartimis ir dokumentais
  • Reklamine medžiaga ir priemonėmis
  • Biuro vadovo mokymais
  • Nekilnojamojo turto brokerio mokymais

Susisiekite

Suteiksime daugiau informacijos, Jums tereikia susisiekti tel. +370 690 88088, el. paštu vaidas.sukys@hausitus.lt arba užpildyti šią užklausą ir mes su jumis susisieksime.