You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Neradote atsakymo į savo klausimą?

Butų supirkimas

Dažniausiai nekilnojamasis turtas parduodamas dėl šių priežasčių: šeimos pagausėjimas ar sumažėjimas, skyrybos ir bendrasavininkų dalybos, paveldėjimas, emigracija, sveikatos problemos, mokesčių naštą ir skolos, noras pagerinti gyvenimo sąlygas, pasikeitusios verslo aplinkybės ir panašiai. Rekomenduojame prieš priimtus svarbius nekilnojamojo turto sprendimus pasitarti su mūsų nekilnojamojo turto ekspertais. Protingas patarimas gali sutaupyti tūkstančius ir padėti išvengti klaidų.

Tarpininkavimas

Tarpininkavimo paslaugų sutartis galioja 3 mėnesius ir jeigu nei viena iš šalių nenutraukia sutarties anksčiau, ši sutartis gali būti pratęsta dar 3 kartus tam pačiam laiko tarpui, tai reiškia ne ilgiau nei 12 mėnesių.

Taip galite. Norint parduoti įkeistą turtą iš kredito davėjo reikia gauti raštišką leidimą. Jeigu skola didesnė nei pardavimo kaina, tada reikia iki sandorio pas notarą iš asmeninių lėšų pasidengti skirtumą.

Susitikimas su nekilnojamojo turto brokeriu, Jūsų turto apžiūra, konsultacija ir nekilnojamojo turto vertinimas Jums nieko nekainuos. Rekomenduojame susitikti ir pasikalbėti su mūsų NT brokeriais. Nustebsite kokios naudingos informacijos gausite nemokamai.

Brokeris yra nekilnojamojo turto ekspertas, kuris geriausiai išmano NT pardavimo procesą, žino rinkos situaciją ir naujienas. Atsakykite sau į klausimus: kokia Jūsų turto kaina šiuo metu? Ar kainos kyla ar leidžiasi? Ar dabar geras laikas parduoti? Dirbate ar gyvenate kitame mieste ar šalyje? Neturite laiko parodyti savo turto pirkėjams? Bijote būti apgauti pirkėjų? Nežinote kokius dokumentus reikia paruošti pardavimui? Kokias pažymas ir leidimus gauti? Kaip paimti ir įforminti avansą? Kokius dokumentus pateikti notarui? Norite pirkti kitą turtą? Reikia gražinti skolas? Patikėjus savo turto pardavimą NT brokeriams nereikės jaudintis ir rūpintis dėl aukščiau išvardintų klausimų sprendimo. Susitikimas su mūsų NT brokeriais Jums nieko nekainuos.

Visada prieš pradedant ieškoti nekilnojamojo turto pirmiausia vertėtų pasikalbėti su bankų atstovais, kad žinotumėte savo galimybes ir sąlygas. Rekomenduojame neapsiriboti vieno banko atsakymus – geriausia gauti 2 ar 3 bankų pasiūlymus. Taip išsirinksite Jums palankiausias sąlygas ir pamatysite, kaip smarkiai gali skirtis pasiūlymai. Susisiekite su mumis ir mes rekomenduosime geriausius bankų vadybininkus, kurie pasiūlys palankiausias banko, kuriame dirba, sąlygas.