Atsiliepimai | HAUSITUS
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Atsiliepimai

zmones
  • 184Viso atsiliepimų

Darius P., 47 m.

★ ★ ★ ★ ★

Pasirinkau paslaugas gaves geru atsiliepmu is kito kliento .Viskas susije su zemes pardavimu buvo atlikta labai profesionaliai,padarytos grazios nuotraukos geras aprasymas,todel pirkejas atsirado per kelias dienas.Be abejoniu rekomenduociau pasinaudoti paslaugomis susijusiomis su nekilnojamu turtu!

Brokeriui: Arminas Jonkus

Rytis, 39 m.

★ ★ ★ ★ ★

Labai esu patenkintas suteikta visa informacija, siltu bendravimu, klausimų issaiskinimu, greitu ir aiskiu pirkimo procesu.

Brokeriui: Diana Liaudanskienė

Laura, 31 m.

★ ★ ★ ★ ★

Labai mandagi ir faina moteris labai draugiška viską aiškiai pasako. Visiems rekomenduoju šitą moterį 😉

Brokeriui: Diana Liaudanskienė

Viktor, 28 m.

★ ★ ★ ★ ★

Sis zmogus labai geras ir atsakingas labai padejo man igivendit mano svajone su butu perkant parduodant net nepaime visu pinigu kiek turejau sumoket padare nuolaida aciu jum labai pauliau jus super!!!!!

Brokeriui: Paulius Bružas

Paulius, 38 m.

★ ★ ★ ★ ★

Esu labai patenkintas Arno Remeikio profesionaliu darbu tarpininkaujant sudėtingame NT pardavimo procese. Vienas turto bendrasavininkas gyvena Jungtinėse Amerikos Valstijose, kitas Didžiojoje Britanijoje. Bendraujant su trijų šalių advokatais ir notaru Arnas suderino pardavimo įgaliojimų bei pirkimo/pardavimo sutarčių klausimus. Viskas įvyko sklandžiai per gan trumpą laiką. Ačiū

Brokeriui: Arnas Remeikis

Deimante, 24 m.

★ ★ ★ ★ ★

Džiaugiuosi, kad pirmasis kartas susidurianti su nekilnojamo turto įsigijimu buvo nebaisus ir pavyko sklandžiai! Noriu padėkoti brokerei Sandrai už pagalbą, profesionalumą, operatyvumą ir malonu bendravimą :) Didžiausios rekomendacijos.

Brokeriui: Sandra Kavaliauskienė

Aida, 52 m.

★ ★ ★ ★ ★

Noriu padėkoti Sandrai už nuoširdų bendradarbiavimą, už pagalbą, už visas konsultacijas, už visus paaiškinimus. Iškilus nesklandumams juos iškart išspręsdavo. Nuoširdus ačiū!

Brokeriui: Sandra Kavaliauskienė

Violeta Mineikienė, 50 m.

★ ★ ★ ★ ★

Esu labai patenkinta. Tadas butą pardavė labai greitai! Visa laiką buvo labai suinteresuotas, dėl kiekvieno dalyko mane informavo ir puikiai dirbo savo darbą. Labai ačiū, labai rekomenduoju!

Brokeriui: Tadas Štrimaitis

Klaudija Beržinskienė, 26 m.

★ ★ ★ ★ ★

Apie Sandra iš draugų pačius geriausius atsiliepimus girdime jau ne pirmą kartą, tad nusprendus pradėti ieškoti savo namų būtent į ją ir kreipėmes. Ji surado mums mūsų namus, padėjo visuose žingsniuose ir ta procesa padarė kiek įmanoma paprastesni. Galiu pasakyti tik tiek, kad ji ne tik brokerė išmananti savo darbą , bet ir nuoširdus ir šiltas žmogus. Didžiausios rekomendacijos ir sekmės darbuose.

Brokeriui: Sandra Kavaliauskienė

H. Paškevičienė ir I. Maščinskienė, 120 m.

★ ★ ★ ★ ★

Dėkojame Adrianui Orlovui už tinkamą mūsų interesų atstovavimą ir kultūringą bendradarbiavimą. Pagarbiai Izabelė Maščinskienė ir Halina Paškevičienė

Brokeriui: Adrianas Orlovas

Ringailė, 35 m.

★ ★ ★ ★ ★

Su brokeriu Adrianu bendradarbiaujam jau antrą kartą. Šįkart mūsų reikalavimai būsto pardavimui buvo labai aukšti, bet išpildyti su kaupu. Esam labai patenkinti greitu ir kokybišku rezultatu.

Brokeriui: Adrianas Orlovas

Rasa, 49 m.

★ ★ ★ ★ ★

Pardaviau butą padedama Arno Remeikio ir norėčiau padėkoti jam už pagalbą tiek surandant klientus, tiek tvarkant dokumentaciją bei sprendžiant kitus organizacinius klausimus. Norėčiau pažymėti tokias profesionalias Arno savybes kaip operatyvumą, lankstumą, taktiškumą, objektyvų situacijos vertinimą, o taip pat ir neformalų požiūrį į darbą, derinant veiksmus net ne darbo valandomis. Dėkui už sėkmingą sandorį ir rekomenduoju Arną kitiems klientams.

Brokeriui: Arnas Remeikis

Gintarė, 34 m.

★ ★ ★ ★ ★

Šią įmonę pasirinkau per rekomendacijas ir tikrai nenusivyliau. Nuo pirmo susitikimo supratau, kad esu gerose rankose. Viskas vyko operatyviai, sklandžiai, profesionaliai. Viršijo lūkesčius! Didžiausios rekomendacijos.

Brokeriui: Vaidas Šukys

Danutė, 35 m.

★ ★ ★ ★ ★

Rekomendavo kolegė. Esu patenkinta paslaugų kokybe, nes viskas vyko operatyviai, be jokių nesklandumų.

Brokeriui: Sandra Kavaliauskienė

Liveta ir Justinas, 25 m.

★ ★ ★ ★ ★

Esame labai patenkinti brokerės Justinos profesionaliu, maloniu darbu. Dėkojame už kantrybę bei sugaištą laiką. Drąsiai galime rekomenduoti šią profesionalę savo darbą išmanančią specialistę.🙂 Sėkmės darbuose😉

Brokeriui: Justina Zacharevičienė

Giedrė, 28 m.

★ ★ ★ ★ ★

Nerealus brokeris, tikrąją to žodžio prasme išgelbėjo mus ❤️ reikėjo parduoti butą, nes norėjome įsigyti namą, buvome sutaupę dalį pinigų, bet reikėjo pridėti parduoto buto pinigėlius :) Arminas suderino viską taip jog nereikėjo kreiptis paskolos, pardavė mūsų butą ir padėjo įsigyti namą, nereikėjo ieškotis kur gyventi po pardavimo prieš įsikeliant į naujus namus, nes turėjome laiko po pardavimo perkraustyti daiktus į naują būstą. Labiausiai džiugina jog mes panorėjome o Arminas viską sutvarkė taip greitai jog net mėnuo nepraėjo. Per tą laiką prisirišime prie jo kaip prie artimo draugo, nes bendravymas buvo labai šiltas su visais, mumis, pirkėjais ir naujo būsto pardavėjais. Ačiū tau Arminai jog taip myli žmones ir savo darbą ❤️

Brokeriui: Arminas Jonkus

Ausra, 49 m.

★ ★ ★ ★ ★

Laba diena noriu padekoti brokerei Dianai Liaudanskienei uz suteikta profisionalia pagalba Parduodant sodyba man nesant Lietuvoje viska labai sauniai sutvarke ne menkiausio nesusipratimo, tokiu kaip Diana atliekancia toki darba neteko sutikti Nuodirdus aciu nuo manes ir nuo mamos kuri labai dekinga. Sekmes darbe!! iki kito karto.

Brokeriui: Diana Liaudanskienė

Mindaugas, 44 m.

★ ★ ★ ★ ★

Su Tomu viskas kaip per sviestą! Malonu turėti reikalų su šios srities profesionalu.

Brokeriui: Tomas Bagdonavičius

Darius Zupks, 56 m.

★ ★ ★ ★ ★

Ačiū brokerei Arūnei už nuoširdų bendravimą, profesionalumą, patarimus. Jos profesionalių pastangų dėka pardavimo sandoris įvyko greitai, be jokių nesklandumų ir rūpesčių. Nuoširdus ačiū! Rekomenduoju visiems, kuriems reikės parduoti ar įsigyti turtą.

Brokeriui: Arūnė Suchonytė

Reda, 26 m.

★ ★ ★ ★ ★

Brokerė Justina Zacharevičienė yra aukščiausios klasės specialistė! Justinos pagalba ne tik greitai pardavėme , bet ir nusipirkome būstą. Brokerės profesionalus bendravimas, patarimai, lydėjo visą pirkimo ir pardavimo procesą, o iškilus nesklandumams ar papildomiems klausimams ši specialistė juos iškart išspręsdavo. Puiki komunikacija su klientais, šiltas bendravimas, profesionalumas visą šį iššūkių pilną laikotarpį pavertė žymiai lengvesniu. AČIŪ JUMS!

Brokeriui: Justina Zacharevičienė