NEKILNOJAMOJO TURTO AGENTŪRA HAUSITUS ATVERIA DURIS VILNIUJE | HAUSITUS
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

NEKILNOJAMOJO TURTO AGENTŪRA HAUSITUS ATVERIA DURIS VILNIUJE

Norime pasidalinti geromis naujienomis ir pranešti, kad nekilnojamojo turto agentūra HAUSITUS atveria duris jau ir Vilniuje. Šių metų sausio 28 dieną pasirašyta franšizės sutartis su naujuoju kompanijos partneriu Pauliumi Bružu. Franšizės sutartis suteikia teisę partneriui, jo įmonei ir brokeriams, verstis nekilnojamojo turto tarpininkavimo veikla Vilniuje, naudojant HAUSITUS prekinį ženklą ir sukauptas žinias. Vasario pradžioje duris atvers naujasis HAUSITUS Vilniaus biuras adresu Vilkpėdės g. 22, Vilnius.

Nekilnojamojo turto agentūra HAUSITUS savo veiklą pradėjo 2019 metų pradžioje. Gali pasirodyti, kad įmonė labai jauna, tačiau taip nėra. Įmonės darbuotojai turi sukaupę daugiau, kaip 7 metų patirtį nekilnojamojo turto tarpininkavimo versle. Patirtis dirbant su tarptautiniu ir vienu didžiausių pasaulyje šias paslaugas teikiančiu prekiniu ženklu, leido išsiugdyti nepriekaištingus sėkmingo verslo įgūdžius. Tikime, kad sukaupta patirtimi, žiniomis ir įgūdžiais galime dalintis su savo partneriais, padėdami jiems sėkmingai skintis kelią nekilnojamojo turto džiunglėse.

Šiuo metu HAUSITUS biurai yra įsikūrę Panevėžyje ir Šiauliuose. Vilniuje bus trečiasis įmonės biuras, veikiantis kaip ir kiti HAUSITUS biurai, franšizės pagrindu. Franšizės gavėjams šis modelis yra  geras tuo, kad  galima labai greitai ir tikrai sėkmingai pradėti nuosavą nekilnojamojo turto tarpininkavimo verslą net ir neturint tam specifinių žinių ir įgūdžių. Antras svarbus momentas, tai kad franšizės sutartis ir sąlygos yra paprastos ir lengvai suprantamos, o kaina patraukli. Franšizės pagrindu pradėti verslą galima labai greitai, o dirbti sėkmingai ir pelningai yra kelis kartus didesnė tikimybė, nei kuriant visą verslo modelį savarankiškai ir pradedant viską nuo nulio.

Šiuo metu nekilnojamojo turto agentūros HAUSITUS tinkle dirba 16 nekilnojamojo turto brokerių. Galima rasti daugiau kaip 250 parduodamus ir nuomojamus įvairius nekilnojamojo turto objektus. HAUSITUS nekilnojamojo turto brokeriai yra sudarę daugiau kaip 1000 sėkmingų nekilnojamojo turto tarpininkavimo sandorių. Tarpininkaujant parduota nekilnojamojo turto daugiau kaip už 30 milijonų eurų.

HAUSITUS tikslas yra ugdyti nekilnojamojo turto profesionalus, kurie teiktų aukštos kokybės nekilnojamojo turto konsultavimo, vertinimo ir tarpininkavimo paslaugas parduodant, perkant ir nuomojant įvairų nekilnojamąjį turtą visoje Lietuvoje.

Naujausi straipsniai