You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Atsiliepimai

zmones
  • 38Viso atsiliepimų

Monika, 28 m.

★ ★ ★ ★ ★

Pasirinkau paslaugas visiškai atsitiktinai, bet nusivilti neteko. Brokeris tikras profesionalas, o ir šiaip labai malonus ir nuoširdus žmogus. Suteikė reikalingą informaciją ir atsakė į visus rūpimus klausimus, padėjo sutvarkyti dokumentus, ko pasekoje sėkmingai pardavėme NT.

Brokeriui:

Gerda, 22 m.

★ ★ ★ ★ ★

Labai džiaugiamės Armino ir jo įmonės darbu! Profesionalumas ir paprastumas geriausias Šiauliuose! Labai nuoširdžiai REKOMENDUOJAME Arminą ir įmonę HAUSITUS! Susitikimas tikrai ne paskutinis, AČIŪ!

Brokeriui:

Airidas, 25 m.

★ ★ ★ ★ ★

100% rekomenduoju

Brokeriui:

Alina, 41 m.

★ ★ ★ ★ ★

Džiaugiuosi, kad nusprendžiau pasinaudoti Armino Jonkaus pagalba parduodant butą. Rinkausi pagal atsiliepimus ir nenusivyliau. Sumokėjau komisinį mokestį, bet sutaupiau daug savo laiko ir darbas buvo atliktas labai greitai bei profesionaliai. Nustebino malonus ir atviras bendravimas, lankstumas ir ypač geranoriška pagalba netikėtai iškilusioje situacijoje. Didelis ačiū ir sėkmės!

Brokeriui:

Kristina, 38 m.

★ ★ ★ ★ ★

Sakau ačiū už puikiai atliktą darbą. Smagu, kai nereikia rūpintis ir sukti galvos dėl popierizmo ir panašių dalykų. Tegu tai atlieka profesionalai. Rekomenduoju.

Brokeriui:

Lauras, 43 m.

★ ★ ★ ★ ★

Tikras savo srities profesionalas. Lanksčiai sprendžia reikalus, paslaugus, padaro labai geras nekilnojamo turto foto. Drąsiai rekomemduoju.

Brokeriui:

Evaldas, 35 m.

★ ★ ★ ★ ★

Susipažinom su Arminu kaip pirkėjai, tad iš asmeninės patiries galim pasakyti, kad jis tiks ir patiks tiek pardavėjui, tiek pirkėjui. Žmogus, kuris puikiai išmano savo darbą, ir sugeba viską perteikti aiškiai, paprastai. Dar kartą AČIŪ už pagalbą ir sėkmės darbuose

Brokeriui:

Kristina K., 41 m.

★ ★ ★ ★ ★

Arminas Jonkus ne tik puikus savo srities specialistas, kuris pasižymi taktiškumu, lankstumu, komunikabilumu bei profesionalumu, bet ir darbui atsidavęs ir nuoširdus žmogus. REKOMENDUOJU 100% !!!

Brokeriui:

Vanda, 46 m.

★ ★ ★ ★ ★

Gavau rekomendacia kuri pasitvirtino visu 100%.Super gerai ir aiškiai viska paaiškina, padeda visais iškilusiais klausimais. Labai malonu bendrauti. Savo darba atlieka super gerai. Prireikus kreipčiausi .

Brokeriui:

Aleksandras, 40 m.

★ ★ ★ ★ ★

Arminas, puikus savo srities specialistas. Dalykinis bendravimas, iniciatyvumas ir gilios žinios NT srityje. Jei vėl tektų parduoti NT, kreipčiausi tik į Arminą.

Brokeriui:

Gerda, 34 m.

★ ★ ★ ★ ★

Visada malonu dirbti su žmonėmis, mylinčiais savo darbą. Operatyvu bei profesionalu. Žaviuosiu ir rekomenduoju!

Brokeriui:

Skirmante, 41 m.

★ ★ ★ ★ ★

Jau ne pirmą kartą naudojausi Armino paslaugomis, ir tikrai viskas labai parasta, greita ir profesionalu! Esu labai dėkinga, ir žinoma, rekomenduoju Arminą ir Hausitus, tiems, kas nori kokybės :) Ačiū!

Brokeriui:

Ilona, 43 m.

★ ★ ★ ★ ★

Džiaugiuosi, kad pasirinkau ir kreipiausi į "HAUSITUS" įmonę. Brokeris, Arminas Jonkus profesionalus savo darbo Specialistas! Vertinantis kliento laiką, todėl trumpai, konkrečiai ir aiškiai atsako į visus rūpimus klausimus. Pranoko visus mūsų lūkesčius. Jei tikrai norite gauti Profesionalaus, bei išmanančio savo darbą specialistą. Kreipkitės į "HAUSITUS" įmonę. Rokomenduoju iš savo asmeninės patirties.

Brokeriui:

Sonata, 48 m.

★ ★ ★ ★ ★

Ačiū Arminui. Puikus NT srities specialistas. Lengvai padarė tai, kas buvo beveik neįmanomą.

Brokeriui:

Vytaras, 52 m.

★ ★ ★ ★ ★

Profesionalus, Kompetetingas, tikrai rekomenduoju.

Brokeriui:

Edvinas, 25 m.

★ ★ ★ ★ ★

Puikus savo srities specialistas, labai taktiškas! Pardavėme butą Armino pagalba labai greitai ir net už didesnę kainą nei buvo planuota. Pasirūpinta visais formalumais, tobula komunikacija tarp pirkėjo ir pardavėjo. Rekomenduoju 100%!

Brokeriui:

Gediminas, 50 m.

★ ★ ★ ★ ★

Ruošiausi pardavinėti butą, bet pats užsiimti pardavimu nenorėjau, nes neturėjau laisvo laiko, reikiamų žinių o ir noro daryti tai, ko nesu daręs. Pradėjau galvoti apie brokerius kurie padeda paruošti butą pardavimui, sutvarko visus dokumentus ir man pačiam nereiktu niekuo rūpintis. Bet brokerių yra tiek daug ir ką pasirinkti? Tai iš draugų sužinojau apie brokerį Arminą ir jie rekomendavo kreiptis į jį. Susitikus su Arminu, pamatėm koks malonus ir nuoširdus yra žmogus. Jis patarė kokius namų darbus turime atlikti. Pasitikėjome juo ir nenusivylėme. Puikus žmogus, žinantis savo darbą, išmanantis apie jį. Sąžiningas ir nuoširdus. Džiaugiamės jo atliktu darbu. Buvo malonu su juo susipažinti. Tikrai vertas dėmesio kaip brokeris, kaip žmogus, Arminas. Linkiu didžiausios sėkmės jam ir jo įmonei.

Brokeriui:

Paulina, 30 m.

★ ★ ★ ★ ★

Tikras savo srities profesionalas, esame dėkingi už pagalbą parduodant butą, viskas buvo atlikta be priekaištų, tiek bendravimas, tiek nuotraukos, bei pagalba ko nors nežinant ar nesuprantant 🙂 Tik geriausios rekomendacijos. Ačiū!

Brokeriui:

Darius P., 47 m.

★ ★ ★ ★ ★

Pasirinkau paslaugas gaves geru atsiliepmu is kito kliento .Viskas susije su zemes pardavimu buvo atlikta labai profesionaliai,padarytos grazios nuotraukos geras aprasymas,todel pirkejas atsirado per kelias dienas.Be abejoniu rekomenduociau pasinaudoti paslaugomis susijusiomis su nekilnojamu turtu!

Brokeriui:

Giedrė, 28 m.

★ ★ ★ ★ ★

Nerealus brokeris, tikrąją to žodžio prasme išgelbėjo mus ❤️ reikėjo parduoti butą, nes norėjome įsigyti namą, buvome sutaupę dalį pinigų, bet reikėjo pridėti parduoto buto pinigėlius :) Arminas suderino viską taip jog nereikėjo kreiptis paskolos, pardavė mūsų butą ir padėjo įsigyti namą, nereikėjo ieškotis kur gyventi po pardavimo prieš įsikeliant į naujus namus, nes turėjome laiko po pardavimo perkraustyti daiktus į naują būstą. Labiausiai džiugina jog mes panorėjome o Arminas viską sutvarkė taip greitai jog net mėnuo nepraėjo. Per tą laiką prisirišime prie jo kaip prie artimo draugo, nes bendravymas buvo labai šiltas su visais, mumis, pirkėjais ir naujo būsto pardavėjais. Ačiū tau Arminai jog taip myli žmones ir savo darbą ❤️

Brokeriui: