Atsiliepimai | HAUSITUS
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Atsiliepimai

zmones
  • 5Viso atsiliepimų

Valė, 59 m.

★ ★ ★ ★

Labai nuoširdus ačiū Orintai tarpininkavus parduodant būtą.Brokerė mylinti savo darbą.Labai greitai ir profesonaliai viskas atlikta.Labai šauni,nuoširdi.Rekomenduoju 100%.Ačiū.Su pagarba.Valė.

Brokeriui: Orinta Kazlauskaitė

Andrius, 26 m.

★ ★ ★ ★ ★

Norėjau įsigyti pirmajį būstą su žmona. Orinta labai padėjo mums, viską paprastai ir aiškiai išaiškino. Visada patardavo, padėdavo. Tikrai esame su žmona patenkinti suteiktomis paslaugomis.

Brokeriui: Orinta Kazlauskaitė

Lina, 47 m.

★ ★ ★ ★ ★

Labai buvau blogos nuomonės apie agentūras ,bet susitikau su Orinta Kazlauskaitė ir mano nuomonė labai pasikeitė. Labai šauni,išmano savo darba,nuostabus žmogutis.Visiems patariu kreiptis.Ir visiems draugams rekomenduosiu .🙂🙂🙂😉😉

Brokeriui: Orinta Kazlauskaitė

Sandra, 32 m.

★ ★ ★ ★ ★

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šia agentūra ir brokere Orinta. Nuo pat pradžių iki galo ji mums padėjo tvarkyti visus pardavimo reikalus iki smulkmenų. Tai buvo ypač patogu, todėl kad gyvename užsienyje, o su jos pagalba viskas tapo labai lengva ir paprasta. Tai savo darbą mylinti, turinti daug žinių ir be galo atsakinga specialistė. Vertinu jos paslaugų kokybe ir rekomenduoju visiems.

Brokeriui: Orinta Kazlauskaitė

Ilona, 33 m.

★ ★ ★ ★ ★

Nuoširdžiausias AČIŪ Orintai, padedant parduoti butą. Pardavimas vyko super greitai, sklandžiai. Orinta profesionaliai organizavo visus susitikumus dėl pardavimo, nuoširdi pagalba ir patarimai iš brokerės tikrai buvo svarbūs ir reikalingi. Pagalbos sulaukėme ne tik parduodant butą, bet ir įsigijant naujus namus. Be galu svarbi savybė šios brokerės nuoširdus ir atviras bendravimas ir paprastas žmogiškumas. Į visus klausimus gavome atsakymus ir profesionalius bet suprantamus paaiškinimus dėl iškilusių neaiškumu, kurių visiems iškyla dėl svarbaus gyvenime pirkinio- nekilnojamojo turto. TIKRAI VISU 100% REKOMENDUOJU šią brokerę ir visą HAUSITUS komandą.

Brokeriui: Orinta Kazlauskaitė